Чи має значення дата виготовлення шин для водія?

Дата виготовлення на шинах не має значення для захисту прав споживачів. 
Чи має значення дата виготовлення шин для водія? Виявляється ні. Найкращі виробники шин дають гарантію на нові легкові шини з моменту покупки, а не виробництва. Під новими шинами розуміється, не колишні у використанні, і не тільки що виготовлені  - ШИНИ НЕ ЯВЛЯЮТЬСЯ ЇЖЕЮ ІЗ ТЕРМІНОМ ПРИДАТНОСТІ! Шини не втрачають своїх властивостей з моменту їх виробництва – і виготовлені навіть  кілька років тому, являються повноцінним продуктом.

Важливо зберігати квитанцію, в якій вказана дата початку дії гарантії.
Навіть шина, котрій декілька років, при зберіганні не втрачає всі свої властивості та якість. Шини зношуються в процесі експлуатації, а не на складах виробника або дистриб’ютора. При покупці шин приділяти увагу на дату виробництва, що б шини були виготовлені 1-3 тижня тому - практично не можливо, так як навіть шини популярних типорозмірів, виробляються за декілька місяців до початку сезону! Крім того, потрібен час на роздачу оптовикам и дальше в магазини. Менш поширені розміри зазвичай виробляються в певний тиждень року або навіть раз в два роки. Стежити за датою виробництва при покупці шин, так само важливо, як провіряти дату виробництва вітрового скла або двірників у новому автомобілі.
-  Покупка нових шин, безумовно, являється інвестицією, яку необхідно планувати в домашньому бюджеті. Саме тому провідні шинні компанії дають своїм клієнтам відчуття безпеки, даючи гарантії з моменту покупки, а не виробництва. Шини не зношуються в період між їх виробництвом та продажем - вони абсолютно нові.
Шини - дуже важлива частина безпеки автомобіля - єдиний елемент, котрий стикається з дорогою. Це технічно складний продукт, який повинен поєднувати в собі протилежні вимоги, такі як зчеплення з дорогою, довговічність або стійкість до аквапланування. Однак немає значення, скільки днів або скільки років на момент покупки покришкам — цей аспект не впливає на їх гарантію.

Якщо ми вже купили шини своєї мрії і у нас є на них гарантія виробника, то це тільки пів справи. Потрібно ще найти сервіс, який не пошкодить їх при збірці. Це набагато важливіше, ніж дата виробництва шини. На жаль, рівень обслуговування і технічна культура сильно відрізняється. Також є сервіси, які нещадно мучать шини при збірці, керуючись принципом, що резина все витримає. На жаль, не все. При примусовій установці на машини, що рідко обслуговуються, дуже легко порвати борт шини. Це єдина точка контакту між шиною та ободом, що передає всі сили двигуна та тормоза на шину. Такий розрив - в залежності від розміру - призводить до втрати тиску в шині або навіть до її зісковзуванню під час руху. Всі сервісні центри обслуговування шин OkShina проходять регулярні технічні обслуговування, а персонал регулярні курси підвищення кваліфікації.

  • Чи має значення дата виготовлення шин для водія?